Нло са лъжливи програми!Материята е илюзия!

happy_paradise
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Окт 12, 2020 10:05 pm

Нло са лъжливи програми!Материята е илюзия!

Мнение от happy_paradise »

Мисля че е възможно Нло да са лъжливи програми в гигантска интелигентна машина-куб чиято цел е да ни внушават фалшиите теории на еволюцията и религиите!Освен това тяхната цел е да ни попречат да разберем че ние също сме вид самоосъзнаващи се програми които са програмирани да живеят непрестанно в матрицата-сън наяве на машината-куб и да се мислят за хора,да си мислят ,че са на Земята във Вселената!А всъщност материята е илюзия-сън наяве-матрица и не съществува нито Земя нито Вселена!Не съществува нито биологично раждане нито биологична смърт!Доказателства за това колкото искаш!Не само че еволюционната теория е абсолютно невъзможна но и самото човечество също!Има 4 основни кръвни групи без да броим резусфакторите и появата им е необяснена и до днес от науката и рязко противоречи и на религиозната догма за Адам и Ева!Но нека помислим върху раждането!Как е възможно изобщо бебе да излезе от утробата а да не говорим за близнаци,тризнаци и т.н!?Как първо едно бебе се преобръща и тръгва с главата надолу и как тя минава през много тясната маточна тръба след като няма нито вътрешна сила разтваряне отвътре,нито външна сила като побутване на бебето по седалищните му части!?И ако тя уж случайно мине как бебето услужливо си прилепва ръчичките и пръстчетата също и краката не е ясно!Логично би следвало да стане следното!Изтичат водите на жената и те придърпват лекичко бебето но не могат да го центрират с главата точно пред отвора на маточната тръба!И всяко бебе просто щеше да си остава и умира заклещено!Друго което правят Нло е да излъчват лъжлива история!Историята която ни набутват заедно със почти всички научни открития за вселената са изцяло лъжа!Може би има истини само в някои области на физиката!Интернет също е излъчван от матрицата на машината-куб и чрез нло но като вид сън,импулс който няма реално физично битие!Винаги доказвам с лекота ,че интернет не съществува и ми трият темите цензурирано без да могат да ме опровергаят!Но тази тема е обемиста и няма да я претупвам тук!Възможно е да я постна и тук но това зависи как ще се постъпи с тази и настроението ми!
Публикувай отговор