Нло ме отвлече и държи в плен 24 г

zemna1989
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Окт 17, 2020 11:40 pm

Нло ме отвлече и държи в плен 24 г

Мнение от zemna1989 »

Може и да ви се стори невероятно но Нло наистина ме отвлече и вкара в изкуствена нереалност-сън наяве преди 24 г!Нло ми контролира директно мозъкът облъчва го под хипноза може би с непрестанни халюцинации както подозирам че прави със всички хора!Нло ми се явявя в образа на хора но аз знам че хора няма и е възможно дори да съм сама на тази планета и да правят същото със всеки човек!Нло ми прави операция на матката и станах фригидна и безплодна!Нло чрез врачките ми забрани да се омъжвам и да общувам с мъже дори ме държаха буквално затворена и изолирана с години от мъже!Те нло ме пратиха при психиатрите а от там искаха да ме затворят задълго но понеже бях послушна ме пуснаха!Забраниха ми всякакви контакти с мъже и ме подложиха на оперативно отстраняване на част от половите органи!Врачките ми предрекоха че ще остана сама че държавата ще ме оперира и всичко останало!Те са едно с нло дори може и да са самото нло !Мащехата ми се грижи за мен стара мома съм но никога не съм работила!Нло ми забрани да работя и ме мъчи с кошмари вечер и ми дава пророчески сънища и насоки какво да правя и не правя!Мащехата ми и тя е нечовек-нло и много ме съблича и бие чисто гола задето се отказах от нло религиите а именно християнската!Лично тя ме кастрира задето тръгнах по развратни пътища преди време!Бях тръгнала по лесбийските пътища но ме отказаха отначалото!Нло управлява и контролира всичко дори чете мислите ми непрестанно!И опитите ми за самоубийство възпря!Проявявя се като хамелеон в зависимост в какво сме склонни да вярваме!Преди ми се явяваше в полусънно състояние като извънземен мъж когато вярвах в биологичните извънземни!После се промени и почна да ми се проявява като полтъргайсти!Понякога ме насилваше дискретно и интимно и сексуално но аз не смеех да призная това на никого а когато го признах ме затвориха в лудницата където ме насилваха жени!Сега съм по умна и просто взимам най доброто от живота което ми позволяват мълча си и се примирявам!Спасявя ме любовта ми към музиката!Безкрайно самотна съм без нито една приятелка!Съдеха ме защото се разхождах чисто гола по улиците от мъка преди години!Вече не рева не се надявам не вярвам в добро в Бог ангели не се моля!
Публикувай отговор