НЛО - Варна - 9.01.2014

stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

НЛО - Варна - 9.01.2014

Мнение от stiver »

Знаете ли нещо за това?

НЛО във Варна на 9ти Януари, 2014. Снимано от Красен Христов.
Първият линк е към чистото видеото без редакции.

http://youtu.be/xCvzMftFyHU

http://youtu.be/p2weWKcMq04

Вторият линк е към интервю, вероятно записано по телефона с Блейк Казънс (Blake Cousins), известен с уебсайта си фрашкан с фалшиви НЛО видеа. Той самият е един от двамата създали едно от най-известните фалшиви НЛО видеа - хавайското 3D. Това нищо не означава за видеото на Красен Христов. Може и да е съвместен опит за измама. Но може и просто Красен да се е обърнал към погрешния човек. Това което мен ме смущава най-много е, че реакциите по време на заснимането са само на английски. Много бих искала Красен да обясни това.
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
trakiika222
Мнения: 325
Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 3:12 am

Re: НЛО - Варна - 9.01.2014

Мнение от trakiika222 »

Логичното обяснение,ако не е фейк,е че е бил с чужденци в момента и затова говори на английски.От друга страна коментарите му звучат фалшиво,когато човек е ентусиазиран и изненадан звучи другояче,и ако види нло поне два пъти без да иска ще каже нещо и на родният си език, а що се отнася за това светещото,за мен е ФЕЙК.
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: НЛО - Варна - 9.01.2014

Мнение от stiver »

Тракийке, позна. Красен отговори на въпроса ми в You Tube, че е бил с приятели от Словения, на които е показвал центъра на Варна.

Нещата сега обаче станаха още по-интересни. В описанието на видеото пише, че обектът е бил заснет от поне двама души и поне един авиационен специалист бил озадачен. Попитах Красен, това означава ли, че някъде трабва да има още едно видео, което да потвърди събитието. Тогава на въпроса ми отговаря някой с името Мартин Христов, който твърди, че онази нощ се намирал на около 250м от мястото и също е снимал. Когато обаче пристигнали полицаите за да успокоят изпадналите в паника (Паника? Чак пък толкова?!) минувачи, те заставили Мартин да изтрие видеото пред очите им.

Последното вече ми звучи като от научно-фантастичен трилър. Не съм голям почитател на родната полиция, но ми се струва доста невероятно да заставят някой да изтрие от камерата си видео на нощно небе над града. Това е едната от причините да мисля, че Мартин Христов дори не е реален човек.

Самото видео според мен не е фейк. Фейк са коментарите около него. И мога да се обзаложа, че всички съмнителни неточности са фабрикат на маркетинговата "стратегия" на този фейкър, на когото Красен е попаднал. Коментарите под оригиналното видео на Красен са редактирани след интервюто и не са негови. Самото интервю е образец на манипулативност. А видеото може да се интерпретира и като нещо нормално. Онази нощ е имало много гъста мъгла, полетите са били отменени и може да е самолет (военен?), който е минавал по необичайно трасе над града. Може много неща. Може да са извънземни дори.

Не ми се говори с тях в YouTube и затова им оставих два линка към по-надеждни сайтове, един от които е на UFO.bg. Поканих ги и тук във форума. Искрено се надявам Красен да се появи без надзора на tirdfaseofthemoon и да научим какво точно е станало. Много мразя, когато използват страната ни или си мислят, че тук живеят балъци, които могат да използват за собствените си тарикатщини и правене на пари от цъкане на клипчета в YouTube.

Ето пак линк към видеото на Красен и коментарите ни отдолу:

http://youtu.be/xCvzMftFyHU

ПП. West003 - ако бях на твое място...
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
west003
Мнения: 2525
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 1:30 pm

Re: НЛО - Варна - 9.01.2014

Мнение от west003 »

Мисля, че този случай е решен благодарение на stiver. Напълно съм съгласен с предположенията за този младеж. Още вчера като видях клипа написах писмо до него от името на UFO.bg, но нямах този късмет да се свържа с него. Явно той не иска да комуникира с организации... и едва ли ще пише :)
В интернет сме се нагледали на "истински" НЛО-та и какво ли не. Но ще се радвам, ако все пак се включи тук. Да видим, времето ще покаже.
Zhivko
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Яну 17, 2014 10:06 pm

Re: НЛО - Варна - 9.01.2014

Мнение от Zhivko »

Здравейте това не е никакво НЛО а лампи от горните терасите на хотел Черно море в мъглата.Всичко друго е лъжа и измама от тези момчета :D
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: НЛО - Варна - 9.01.2014

Мнение от stiver »

Браво, Живко! Абсолютно прав си. Ето това се казва работа в екип. Но ти го закова на място. Поздравления! :D

Това е скрийншот от Google Maps:

Изображение

west003, явно сега вече никога няма да чуем от Красен Христов и фантома Мартин, и за добро. Много се радвам, че си му писал. Фейкърите да внимават. Да знаят, че тук има хора, които се отнасят сериозно и няма да позволят да ни правят на луди.

Сега ще затворя темата и в YouTube.
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
Zhivko
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Яну 17, 2014 10:06 pm

Re: НЛО - Варна - 9.01.2014

Мнение от Zhivko »

Че какво да ги правя тези надрусаните да оставя да заблуждават хората ли :D

(само да попитам нещо не по темата за Стан Романек имали някаква тема че не видях)
stiver
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:27 pm
Местоположение: София, България

Re: НЛО - Варна - 9.01.2014

Мнение от stiver »

Zhivko написа:(само да попитам нещо не по темата за Стан Романек имали някаква тема че не видях)
До колкото виждам от търсачката - не, няма тема за Романек. Той ли те интересува? Ако искаш, направи тема и ще видим къде ще ни отведе.
"Keep an open mind but not so open that your brain falls out." Carl Sagan
Публикувай отговор