Обл. Хасково Общ. Маджарово

Arkls
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Апр 22, 2014 1:18 pm

Обл. Хасково Общ. Маджарово

Мнение от Arkls »

Здравейте. Това е първата ми регистрация в подобен форум. Не съм нито уфолог, нито съм запленен от тази тема. Напълно рационално мислещ човек съм, които се придържа възможно най- много към обективната мисъл. Не давам воля на въображението си, но ще си позволя да констатирам някои факти. Повече от година над този район (над Маджарово, тамошните села и язовир Ивайловград) лично аз и други хора, с които съм бил сме ставали свидетели на летящ обект, които свети с постоянна светлина ( не с мигаща), които се движи с променлива скорост, друг път с постоянна, праволинейни или на зиг-заг дори. Няма да забравя как един път се извъртя и плавно и тръгна нагоре в права посока към небето и се загуби. Смешно ще е въобще, ако тръгна да ви обяснявам, че това няма как да бъде самолет. Пиша просто, защото е много често дори до наглост- почти всяка вечер в някои периоди ако се оглеждаждаш ще го видиш. И вярвам че 100% има много други хора, които са го виждали- рибари, туристи, местни и т.н. Нарочно влезнах да отворя тема в този и др. форуми най- вероятно, ако може и други хора, които са го виждали да потвърдят публично. И още- не знам нямаме ли военно въздушна отбрана, нямаме ли радари? Тия наще спят ли, какво се случва? Това не е да кажеш единичен случай. Пиша го това, дори, ако имах връзка телефон или поща, ако искат да ме смятат за луд, съвсем хладнокръвно ще им го кажа да се вземат малко в ръце ида наблюдават по сериозно радарите в тоя район.
Публикувай отговор